Навчальний семінар з Аштанга йоги від Олени Наассан

Навчальний семінар з Аштанга йоги від Олени Наассан

Багато з вас вже чули і можливо пробували практику Аштанга йоги. Для того, щоб підняти Ваші знання та можливості на вищий рівень, ми організовуємо теоретично практичний семінар із розбору першої серії Аштанга Йоги.

Класично, планується проведення двох зустрічей по 3­ – 3,5 години на котрих Ви дізнаєтесь що таке Аштанга Йога, отримаєте практичні навички та теоретичні знання стосовно власної практики і два бонусних заняття в подарунок від Дому Йоги.

Деталі семінару
Відкрито набір. Заняття проводитиметься після набору групи з 8-ми чоловік, тому реєстрація обов’язкова. Тривалість по 3-4 години. Цей семінар можуть відвідати і початківці і ті, хто вже практикує йогу. Саме на семінарі буде небагато практики, але одяг та килимки беріть з собою, адже буде розбір асан і потрібно буде трохи  йожитися :)
Семінар проведе Naassan Alyona — авторизований викладач з Аштанга йоги.

Час та місце проведення
Вул. Коперника 29/5 студія “Дім Йоги”
Дата та час проведення: 9 – 10.07.2016 08:00 – 11:00

Вартість семінару 45 $ (або грн по курсу на день семінару 1206 грн. ) Оплатити можна у будь-якій зручній для вас валюті. Підтвердженням реєстрації вважається передоплата 50% (можна внести всю суму відразу). У вартість входить 2 заняття та 2 бонусних, (вони не є обов’язковими, проте дуже бажані та корисні саме для Вас). Детальніше про графік занять на нашому сайті ashtanga.in.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.