З радістю хочемо запросити вас на вже традиційний виїзний семінар – ретрит по Аштанга йозі з Оленою Наассан.

Семінар пройде з 18 травня по 1 червня в еко-поселенні Чіралі (Туреччина).

Ніжне весняне сонце, чисте повітря, море і гори, смачна корисна вегетаріанська їжа, щоденна ранкова практика під керівництвом досвідченого вчителя – що може бути краще такого відпочинку?

Аштанга йога в традиції Шрі К. Паттабхі Джойса – це потужна динамічна практика, яку ще називають йога-терапією. В основі практики лежить дихання, яке пов’язує асани в строго задану послідовність. Якщо Ви хочете поглибити свою практику в компанії однодумців, або ж Ви – новачок в йозі і бажаєте познайомитися з практикою Аштанга йоги ближче, неодмінно відправляйте заявку на участь в семінарі.

Про Олену Наассан докладніше читайте тут: http://ashtanga.in.ua/profile/olena-naassan.

Про Чіралі:

Селище Чіралі славиться своїм чудовим пляжем кольору слонової кістки. Температура морської води в липні-вересні – 26-28 ° С, в жовтні-листопаді – 22-24 ° С. Місцевий пляж знаходиться під охороною Всесвітнього фонду дикої природи і є екологічно чистим місцем. Саме тому щороку в червні і липні з північно-західної Африки сюди припливають гігантські черепахи Каретта. Вони відкладають тут яйця і після 6-8 тижнів спливають вже з маленькими дітками. Бухта села Чіралі з усіх боків оточена горами, що містять залізо. Ця властивість надає їм червонуватий відтінок. Недалеко від пляжу Чіралі можна відвідати руїни античного міста Олімпос. Там є старовинні храмові комплекси, житла знатних людей, а на вершині гори розташовуються руїни Піратської фортеці. У двадцяти хвилинах їзди від селища височить відома гора Химера, на поверхні якої цілодобово горять джерела метану. Згідно з легендою, тут було вбито чудовисько, і воно досі вивергає язики полум’я з-під землі.

Семінар розрахований:

 •  на новачків – навчання аштанга йоги «з нуля» – для них будуть проходити окремі теоретичні заняття по освоєнню основних базових понять, індивідуальне навчання самостійної практики в стилі Майсор класу;
 • на досвідчених учнів, які зможуть підвищити рівень своєї практики, скорегувати або ускладнити асани, відбудувати дихання, освоїти ритм віньяси на лід класах.

Для всіх будуть проходити вечірні лекціі-бесіди про філософію йоги, перегляд фільмів.

Програма семінару буде розрахована на рівень групи і буде складатися з щоденних ранкових практичних занять (Майсор і лід класів). У денний час море, гори, за бажанням організація групових екскурсій.

Заселення в готель -18 травня, від’їзд -1 червня. Можлива участь в семінарі на половину терміну до 26 травня.

Вартість семінару:

 • за період з 18 травня по 1 червня – 13 практичних і теоретичних занять (за умови оплати до 10 квітня 180;) – $ 130 (пізніше – $ 195)
 • за період з 18 травня по 26 травня 7 занять (за умови оплати до 10 квітня- $ 90 (після 10 квітня – $ 105)
 • для початківців в Аштанга «з нуля» будуть проводитися теоретичні заняття по освоєнню основних базових понять, індивідуальне навчання самостійної практики в стилі Майсор.
  Для постійних учасників – знижка 10%.

Проживання:

Ми будемо жити в затишному домашньому готелі «Grand Aygun» в саду, де ростуть апельсини і лимони, біля підніжжя старих гір, зовсім поруч з морем. Ви можете приїхати з сім’єю, дітьми, друзями. Для дітей на території готелю розташований дитячий майданчик.

Є кілька варіантів проживання: бунгало (на 3-х, 4-х чоловік), однокімнатні та двокімнатні номери:

 • Single room – $ 53
 • Double / Twin room – $ 68
 • 2 person bungalow – $ 78
 • 3 person bungalow – $ 102
 • 4 person bungalow – $ 124
  Як бачите, вигідніше організовувати проживання в групах з 2-х, 3-х чоловік або сім’єю.

Харчування:

Дворазове вегетаріанське харчування входить у вартість проживання. Гостинні і люб’язні господарі будуть готувати для нас традиційні страви турецької кухні та пригощати свіжими фруктами з власного саду.

Трансфер Анталія-Чірали організовує готель. Вартість трансферу: близько $ 17 (в обидві сторони) з людини і залежить від кількості осіб в мікроавтобусі або таксі.

Неодмінно повідомте нам про своє бажання, заповнивши форму нижче, кількість місць в готелі обмежено

Зареєструватись на семінар

Контакти:
безпосередньо з Оленою Наассан, можна задавати питання:

 • через додаток massenger https://www.facebook.com/naassan.alyona додавайтеся в друзі і пишіть в приват;
 • або на пошту elenanaassan@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.